Σάββατο, 20 Δεκεμβρίου 2014

Tο πρόγραμμα της Α2 ΕΠΣΗ (4η - 15η)

Γράφει ο  TΑΣΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ  |  Τρίτη, 18 Σεπτεμβρίου 2012 21:21

Η ΕΠΣΗ έβγαλε και ανακοίνωσε την Τρίτη (18/09) το πρόγραμμα και της Α2 κατηγορίας. Από την 4η έως και την 15η αγωνιστική.

Αναλυτικά:


4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΑ                       ΩΡΑ 16.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ              ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ          ΩΡΑ 16.00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ          ΩΡΑ 16.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΙΚΤΕΟΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΘΕΡΙΣΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΜΠΙΑΣ                ΩΡΑ 16.00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 16.00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΔΑΦΝΩΝ                 ΩΡΑ 16.00      ΔΑΦΝΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 16.00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ ΓΑΛΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 16.00      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΕΙΛΙΝΑ


5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ  06/10/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΛΙΝΤΟ                      ΩΡΑ 16.00      ΛΙΝΤΟ - ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 16.00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                 ΩΡΑ 16.00      ΔΕΙΛΙΝΑ - ΑΝΑΛΗΨΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/10/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ               ΩΡΑ 16.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16.00      ΙΚΤΕΟΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                    ΩΡΑ 16.00      ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ ΓΑΛΙΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ            ΩΡΑ 16.00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΕΚ                          ΩΡΑ 16.00      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ


6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ          ΩΡΑ 16.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΛΙΝΤΟ                    ΩΡΑ 16.00      ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΑ                       ΩΡΑ 16.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ          ΩΡΑ 16.00      ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΜΠΙΑΣ                ΩΡΑ 16.00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                      ΩΡΑ 16.00      ΕΓΟΗ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΔΑΦΝΩΝ                 ΩΡΑ 16.00      ΔΑΦΝΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 16.00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΘΕΡΙΣΣΟΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΕΚ                        ΩΡΑ 15.30      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 15.30      ΔΕΙΛΙΝΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ          ΩΡΑ 15.30      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ               ΩΡΑ 15.30      ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ/ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                 ΩΡΑ 15.30      ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ - ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15.30      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ         ΩΡΑ 15.30      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΜΠΙΑΣ               ΩΡΑ 15.30      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ

 

27-28/10 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ


8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15.00      ΛΙΝΤΟ - ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                    ΩΡΑ 15.00      ΤΥΛΙΣΟΣ  - ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ/ΘΕΡΙΣΣΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 04/11/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                        ΩΡΑ 15.00      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.00      ΕΓΟΗ - ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15.00      ΔΑΦΝΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                   ΩΡΑ 15.00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ             ΩΡΑ 15.00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ         ΩΡΑ 15.00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΑΦΝΕΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ          ΩΡΑ 15.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ/ΘΕΡΙΣΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                 ΩΡΑ 15.00      ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ               ΩΡΑ 15.00      ΔΕΙΛΙΝΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15.00      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ         ΩΡΑ 15.00      ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΜΠΙΑΣ                ΩΡΑ 15.00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 15.00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΛΙΝΤΟ                      ΩΡΑ 15.00      ΛΙΝΤΟ – ΑΝΑΛΗΨΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 11.00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ                      ΑΛΜΥΡΟΥ        ΩΡΑ 15.00            ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ/ΘΕΡΙΣΣΟΣ- ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                     ΩΡΑ 15.00      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                  ΩΡΑ 15.00      ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                      ΩΡΑ 15.00      ΕΓΟΗ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΔΑΦΝΩΝ                 ΩΡΑ 15.00      ΔΑΦΝΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΑ                      ΩΡΑ 15.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ               ΩΡΑ 15.00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΑΦΝΕΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ          ΩΡΑ 15.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 15.00      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ         ΩΡΑ 15.00      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ/ΘΕΡΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΜΠΙΑΣ                ΩΡΑ 15.00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ          ΩΡΑ 15.00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ  01/12/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΣΟΥ                ΩΡΑ 15.00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΛΙΝΤΟ                     ΩΡΑ 15.00      ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/12/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 15.00      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ             ΩΡΑ 15.00      ΔΕΙΛΙΝΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                ΩΡΑ 15.00      ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ              ΩΡΑ 15.00      ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΘΕΡΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                   ΩΡΑ 15.00      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                    ΩΡΑ 15.00      ΕΓΟΗ - ΔΑΦΝΕΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/12/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ          

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΑ                      ΩΡΑ 15.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΘΕΡΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ               ΩΡΑ 15.00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ       

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/12/2012

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ                      ΩΡΑ 15.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΜΠΙΑΣ                           ΩΡΑ 15.00      ΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ                     ΩΡΑ 15.00      ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ ΓΑΛΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΔΑΦΝΩΝ                            ΩΡΑ 15.00      ΔΑΦΝΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                 ΩΡΑ 15.00      ΕΓΟΗ - ΛΙΝΤΟ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                ΩΡΑ 15.00      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                 ΩΡΑ 15.00      ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 11.00      ΔΕΙΛΙΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 15.00      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ       ΩΡΑ 15.00      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 15.00      ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΘΕΡΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                     ΩΡΑ 15.00      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΕΓΟΗ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 15.00      ΛΙΝΤΟ - ΙΚΤΕΟ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ/ΘΕΡΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ              ΩΡΑ 15.00      ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΝΑΛΗΨΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/12/2012

 

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ          ΩΡΑ 15.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ               ΩΡΑ 15.00      ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ              ΔΑΦΝΩΝ                ΩΡΑ 15.00      ΔΑΦΝΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                     ΩΡΑ 15.00      ΕΓΟΗ - ΑΓΡΟΤΕΧΝΙΚΗ/ΓΑΛΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                ΩΡΑ 15.00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Για να ενημερώνεστε για όλα τα νέα του Cretesports.gr μέσω του λογαριασμού σας στο Facebook, κάντε
στην σελίδα του Cretesports.gr στο Facebook